Jeoclay Hücre Yenileyici

tugayGenel, Sağlık1 Yorum30 Mart 2013

jeoclay 300x300 Jeoclay Hücre YenileyiciAzerbaycan yanardağlarından çıkarılan volkanik mineral içeren Jeoclay piyasadaki, diğer kil ürünlere göre cilt bakımı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Jeoclay cilt üstünde bulunan toksinleri ar metalleri yağ kalıntılarını ciltten alarak dışarı çıkmasını sağlar. Anti aging özelliği sayesine* cilt problemlerinden kurtulmak içinde etkili çözümler sunar. Jeoclay hücre yenileyici özelliği ile ciltte ki yağlanma ve kırışıklık görünümün azalmasına yardımcı olur. Etkili sonuç almak için, için Jeoclay haftada en az* 1defa uygulamalısınız.

Her türlü cilt sorununu çözmek için tasarlanmış bir ürün olan Jeoclay cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korumanıza yardımcı olur. Tüm Cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış bir ürün olan Jeoclay cildi destekleyici, etkiye sahiptir. Tüm Cilt tipleri için kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ebru şallı jeoclay cilt maskesi şimdi tüm eczane ve resmi satış sitelerinde.

Formülündeki volkanik mineraller sayesinde, ciltte yağ oluşumunu sivilcelenmeyi siyah nokta oluşumunun önüne geçen jeoclay cildin dinç görünmesini sağlar. Jeoclay kullanımı oldukça basittir. Jeoclay yüzün tamamında oluşan yağlanmayı azaltarak cildin yağ oranını ve nemini de* dengeler. Formülündeki volkanik mineraller sayesinde, Jeoclay sivilcelenmeyi siyah nokta oluşumunun önüne geçer.

Kaynak: http://orjinal-jeoclay.com

Bir önceki yazımız olan Rom ve Root Nedir? başlıklı makalemizde android işletim sistemi, androidde rom nedir ve androidde root ne işe yarar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Jeoclay Hücre Yenileyici Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. fayadalı bir ürüne benziyor

Jeoclay Hücre Yenileyici Hakkında Yorum Yaz

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu